Kontaktní údaje

E: radim@vinicenalouce.cz
P: +420 603 846 588

Vinice na Louce
Trať Žerotíny (dříve Kňahnice)
696 62 Strážnice 

Navigace pro CHYTRÝ TELEFON

Sídlo:
Radim Chromeček
T. Zrníka 1460, 696 62, Strážnice
IČ: 68721994

     

 

O vinařství

 

Jsme mladé a velmi malé rodinné vinařství s chutí tvořit a zhmotňovat produkty své celoroční práce do originálních odrůdových vín. Objem obhospodařovaných pozemků a zpracovaných hroznů je poměrně malý, ale tím více vsázíme na poctivou a manuální péči o celé hospodářství. Vinař je v podstatě kreativcem, který vloží kus své osobnosti a své vize do činnosti, jež můžete zhodnotit v každé lahvi jeho vína.

 

Ve Vinici na Louce Vám mimo celoroční prodej lahvového vína můžeme nabídnout řízené degustace ve Vašem, či našem prostředí. V létě a během Silvestrovských výšlapů se můžete občerstvit v našem vinném baru na mystickém kopci Žerotín, kde vás uchvátí nejen kouzelný výhled do okolí, ale úžasná atmosféra, kterou toto místo vyzařuje. Během jarní a letní sezóny nabízíme možnost uspořádání soukromých akcí, i veřejných degustací našich vín, nebo jen noční pozorování oblohy z vinice při víně :-)  

 

Celý náš obor je úzce spjat s přírodou i počasím. Proto i otvírací doba vinného baru je na tomto závislá. Než nás navštívíte osobně, mrkněte na naše sociální sítě a ubezpečte se, že máme otevřeno :-)

 

Galerie